03.08.2018
Restauracja La Grande w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie poszukuje nowych pracowników.

Kolejny medal dla Bartosza Miszczaka

30.07.2018
Młody tenisista ze Śląskiego Centrum Tenisa znów znalazł się na podium! Tym razem zdobył medal na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym PZT w Łodzi.

Drugi Turniej Śląski Summer Cup

23.07.2018
14 lipca Ślaskie Centrum Tenisa znów zamieniło się w Śląskie Centrum Squasha! Na starcie pojawiło się 19 zawodników.

Nikodem Barcik znów na podium!

19.07.2018
Po wygranej w Mistrzostwach Śląska przyszedł czas na Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Młodzików U-14 w Bielsku-Białej. Nikodem kolejny raz sięgnął po złoty medal. I to nie jeden.

Nikodem Barcik triumfatorem

18.07.2018
Podczas Mistrzostw Śląska Młodzików U14, nasz młody tenisista nie miał sobie równych. Zdobył aż dwa złote medale!

Sukces Bartosza Miszczaka

17.07.2018
10-14 lipca w Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym PZT AT Masters w Radomiu, młody tenisista z SCT zdobył 3 miejsce!