Aktualności

04.10.2019 Antek i Franek Pękała najlepsi w turnieju punktowym Polskiego Związku Tenisowego WTK Młodzicy U14

Antek i Franek Pękała najlepsi w turnieju punktowym Polskiego Związku Tenisowego WTK Młodzicy U14 – 28-30.10.2019!

Antoni Pękała zwyciężył w singlu, w właśnie zakończonym turnieju klasyfikacyjnym w Pszczynie. W finale Antek zwyciężył z świetnie dysponowanym zawodnikiem BKT Advantage Bielsko-Biała Jakubem Keiperem, wynikiem 6:4,6:2.
Franek Pękała nie wystąpił tym razem w singlu, nastawiając się tylko na grę podwójną.
Franciszek grając w parze z Jakubem Hulbójem zwyciężył w deblu w tym samym turnieju.
W finale Franek z Kubą zmierzyli się Antkiem Pękałą grającym razem z Adamem Ingramem. Franek i Jakub zwyciężyli: 6:3,6:3. Tym samym nasza para Antoni Pękała – Adam Ingram zajęła 2 miejsce zdobywając srebrne medale i puchary dla finalistów.
Kolejny z zawodników SCT Pszczyna Bartosz Miszczak zajął 3 miejsce w rywalizacji deblowej, występując w parze z Tymoteuszem Kapelą.
Wielkie gratulacje dla naszych zawodników oraz trenerów!