Aktualności

Micemistrzostwo Polski dla Wiktorii Nowickiej!

03.09.2019 Micemistrzostwo Polski dla Wiktorii Nowickiej!

WIELKI SUKCES zawodniczki SCT Pszczyna Wiktorii Nowickiej na XVI Letnich Ogólnopolskich Mistrzostwach Krasnali w Piotrkowie Trybunalskim.

Wiktoria po zaciętych meczach, które stoczyła w trzydniowym turnieju, zdobyła ostatecznie 3. miejsce w grze pojedynczej oraz wicemistrzostwo Polski w grze deblowej w parze z Martą Dudek.

Jest to olbrzymi sukces naszej zawodniczki, która na codzień trenuje w Śląskim Centrum Tenisa pod okiem swojego taty trenera Michał Nowicki. O przygotowanie motoryczne Wiki dbają również nasi trenerzy Grzesiek Galus oraz Tomasz Bałuch.

Wiktoria rozpoczęła swoją przygodę z tenisem od naszych szkółek tenisowych, do których trwa właśnie nabór na rok szkolny 2019/2020. Zapraszamy do Szkółek SCT Dzieci od 5-17 roku życia. Koszt szkółki już od 99 zł/miesiąc!

Zapisz swoje Dziecko do najnowocześniejszego klubu tenisowego w Polsce, zapewniamy indywidualne podejście treningowe, zaszczepienie sportowego ducha, dbałość o zrównoważony rozwój Dziecka, jak i koleżeńską atmosferę na treningach.

Zapisy:

<< Pokaż wszystkie aktualności