Zajęcia fitness w SCT w Pszczynie

W 4 dużych, klimatyzowanych salach prowadzimy szeroki zakres zajęć fitness. Zróżnicowanie programów pod względem intensywności wysiłku oraz stopnia trudności, pozwoli Ci na idealne dopasowanie treningu do potrzeb, wieku i kondycji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i trenerów, którzy pomogą Ci szybko i w przyjemny sposób osiągnąć oczekiwane efekty.

Opis zajęć fitness Grafik


więcej opinii


Zobacz film z zajęć:

zobacz galerię

Grafik

Aktualny grafik fitness jest dostępny pod adresem: https://www.facebook.com/sctfitness/

W celu rezerwacji zajęć prosimy o kontakt z recepcją: 32 210 11 61 lub 781 160 170.

O modułach treningowych:

 • Fit Body + 6 pack
  Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pięknej figury o subtelnie zarysowanych mięśniach, Fit Body + 6 pack to trening dla Ciebie. Ćwiczenia ukierunkowane są na kształtowanie sylwetki, spalanie, wzmacnianie sprawności, rozciąganie mięśni oraz ujędrnienie ciała w najbardziej problematycznych strefach. Zajęcia polecamy każdemu!
 • Body Ball
  Zajęcia z dużymi piłkami łączą efektywny trening ogólnorozwojowy z metodami relaksacyjnymi. Ćwiczenia wzmacniają różne partie mięśniowe (nawet te rzadko używane) - bez obciążania kręgosłupa. Poprawie ulega siła, wytrzymałość, koordynacja i postawa. Ten przyjemny trening dedykowany jest absolutnie każdemu.
 • Boxercise Basic
  Przygotowanie do zajęć boxercise.
 • BPU
  BPU to prawdziwy pogromca cellulitu i zbędnych kilogramów. Poprzez precyzyjnie dobrane ćwiczenia, spalana jest tkanka tłuszczowa i modelowana sylwetka. Trening zmusza do intensywnej pracy mięśnie brzucha, pośladków i ud. Podczas zajęć wykorzystywane jest często dodatkowe obciążenie (hantle, piłki, step, gumy).
 • Brzuch, pośladki, uda
  Wzmocnij mięśnie brzucha, wysmuklij uda i ujędrnij pośladki podczas specjalnie opracowanego treningu wzmacniająco-kształtującego. Podczas zajęć poprawisz także swoją kondycję i zwalczysz cellulit. Gwarantujemy, że salę opuścisz z doskonałym humorem i wysoką samooceną.
 • Cross Cardio
  Trening Cross Cardio skupia się na poprawie ogólnej wydolności, sprawności fizycznej, siły oraz koordynacji. Skutecznie kształtuje sylwetkę. Podczas zajęć, w atmosferze zabawy i wzajemnego wsparcia, będziesz nie raz pokonywać własne bariery i słabości. Trening polecamy osobom dorosłym - zarówno panom, jak i paniom.
 • Deep Work
  Deep Work to intensywny, a przy tym prosty trening funkcjonalny, który bazuje na idei Yin i Yang. Dynamiczne ćwiczenia nawiązują do źródeł energii: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody. Deep Work pozwala spalić tkankę tłuszczową, wyzwolić wewnętrzną siłę i pozbyć się negatywnej energii. Każdy ćwiczy we własnym tempie.
 • Easy Step
  Zajęcia na stepie przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Fat Killers
  Zajęcia ogólnorozwojowe polegające na zredukowaniu tkanki tłuszczowej.
 • Fitness Mobility
  Celem programu Fitness Mobility jest poprawa mobilności ciała i zwiększenie sprawności fizycznej poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia rozciągające i rozluźniające. To trening kierowany zarówno do doświadczonych sportowców, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z wybraną dyscypliną sportu.
 • Pre Pilates
  Przygotowanie do pilatesu klasycznego.
 • Pilates
  Pilates to jeden z ulubionych treningów gwiazd, ukierunkowany na rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała oraz poprawę postawy – bez obciążania kręgosłupa. Ćwiczenia działają antystresowo i prowadzą do zwiększenia odporności organizmu. O skuteczności pilatesu decyduje technika i koncentracja, dlatego warto odbywać go pod okiem instruktora.
 • Race Walker
  Race Walker, czyli grupowy trening na profesjonalnej bieżni mechanicznej, to nowa, efektywna i bardzo przyjemna forma zajęć aerobowych, skierowana do osób w każdym wieku. Bieżnia napędzana jest wyłącznie siłą mięśni ćwiczącego. Zajęcia pozwalają utrzymać lub wzmocnić kondycję fizyczną, wysmuklić i wymodelować sylwetkę oraz spalić tkankę tłuszczową. zobacz film
 • Race Walker Basic
  Przygotowanie do zajęć Race Walker.
  Race Walker Basic to propozycja grupowego treningu na bieżni mechanicznej dla osób początkujących, które pragną rozpocząć swoją przygodę z tą nowoczesną, efektywną i niezwykle przyjemną formą zajęć aerobowych. Zajęcia dedykowane są absolutnie każdemu - bez względu na wiek i kondycję. Bieżnia napędzana jest wyłącznie siłą mięśni ćwiczącego, prowadząc do wzmocnienia wytrzymałości i pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej.
 • Smukłe ciało
  Smukłe ciało to dynamiczny trening interwałowy, uwielbiany przez kobiety na całym świecie! Ćwiczenia wzmacniają ciało i wysmuklają sylwetkę. Szybkie tempo sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, a zróżnicowany przebieg zajęć i energetyzująca muzyka zwiększają atrakcyjność treningu.
 • Step Fat Burner
  Zajęcia na stepie przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Step Funkcjonalny
  Ćwiczenia wzmacniające przy użyciu stepu.
 • Step & Shape
  To unowocześniona wersja klasycznego treningu na stepie, wzbogacona o ćwiczenia wzmacniające. Zajęcia poprawiają wydolność organizmu, wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają dolne partie ciała. Trening przebiega w atmosferze zabawy, przy energetyzującej muzyce.
 • Stretching
  Ćwiczenia rozciągająco-rozluźniające powinny kończyć każdy trening. Stretching uelastycznia i wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję stawów, pozwala utrzymać prawidłową postawę ciała, a przede wszystkim rozluźnia i relaksuje. Podczas zajęć wykorzystywane są piłki, dyski i inny sprzęt.
 • Strong Core
  Zajęcia wzmacniające korpus (brzuch, plecy, obręcz biodrowo-lędźwiowa)
 • Tabata
  Tabata to intensywny trening interwałowy, który wzmacnia wydolność organizmu, poprawia kondycję, pozwala się pozbyć zbędnych kilogramów i doskonale modeluje sylwetkę. Ćwiczysz przez 20 sekund, a przez następne 10 odpoczywasz (zajęcia obejmują 8 takich serii). Ilość powtórzeń zależy wyłącznie od Ciebie, jednak trenerzy na pewno będą Cię motywować do maksymalnego wysiłku.
 • TBC
  TBC, czyli Total Body Conditioning, to trening ogólnorozwojowy, skupiający się na poprawie kondycji, spalaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki oraz wzmacnianiu różnorodnych partii mięśniowych, m.in. mięśni brzucha, grzbietu, pośladków, klatki piersiowej i rąk. Zajęciom towarzyszy energetyzująca muzyka.
 • Trampoliny
  Ćwiczenia na trampolinie łączą intensywny wysiłek ze znakomitą zabawą! Specjalnie opracowany system treningowy prowadzi do szybkiej poprawy gibkości i koordynacji, wymodelowania sylwetki oraz spalenia zbędnych kalorii. Uczestnicy korzystają z nowoczesnych, 1-osobowych, małych trampolin.
 • Trening Obwodowy
  Ćwiczenia odbywają się na ułożonych na sali stacjach w tempie określonym przez trenera – w zależności od kondycji uczestników. Zajęcia ukierunkowane są na poprawę postawy ciała, wzmocnienie kręgosłupa, pracę nad równowagą i ogólne usprawnienie działania układu ruchu.
 • Turbo Spalanie
  To intensywny trening obwodowy, nastawiony na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki i poprawę sprawności fizycznej. Zajęcia bazują na różnorodnych ćwiczeniach, angażujących jednocześnie wiele partii mięśniowych. Liczba stacji oraz typy ćwiczeń zależą od liczby i poziomu zaawansowania uczestników.
 • Zajęcia TRX
  Zajęcia w podwieszeniu. Zostaną uruchomione w późniejszym terminie.
  Dla użytkowników karnetu PRO, zajęcia TRX godzina 10:00.
 • Zdrowe plecy
  Zdrowe plecy to spokojny trening, ukierunkowany na wzmacnianie partii mięśniowych, które odgrywają kluczową rolę w stabilizacji kręgosłupa. Ćwiczenia stanowią profilaktykę wad i chorób układu ruchu, pozwalają pozbyć się dokuczliwego bólu pleców, zmniejszają napięcie mięśni i kształtują nawyk prawidłowej postawy.

Zobacz także:

Po zajęciach fitness polecamy odpoczynek i regenerację sił w nowoczesnej saunie fińskiej, która wykonana została z wyselekcjonowanego drewna cedrowego. Po seansie, zachęcamy do schłodzenia i nawilżenia całego organizmu w "natrysku wrażeń" - w otoczeniu orzeźwiającej, miętowej mgiełki.

W Śląskim Centrum Tenisa, trening fitness staje się przyjemnym wyzwaniem i szybką drogą do uzyskania pożądanej formy.

Cennik


Fitness

Rodzaj karnetu Cena - 1 miesiąc Cena - 3 miesiące
OPEN Fitness 169 zł 479
Open Fitness + Sauna 269 zł -
Rodzaj karnetu Cena
1 wejście 40 zł
5 wejść 125 zł
10 wejść 169 zł

Formularz kontaktowy - fitness