Aktualności

Zakochani w tenisie – wyniki konkursu

07.03.2016 Zakochani w tenisie – wyniki konkursu

W lutym, miesiącu zakochanych, zorganizowaliśmy wyjątkowy konkurs. Zadaniem uczestników było pokazanie swojej miłości do tenisa.

Od 12 lutego aż do 4 marca, fani SCT na Facebooku mogli pokazywać – pisząc lub wklejając zdjęcie, jak bardzo kochają tenis. Otrzymaliśmy wiele kreatywnych wyznań.

Decyzją fanów, pierwsze miejsce zajęła Basia, która przysłała do nas zdjęcie z kortów wraz z krótkim wyznaniem. Basia otrzymuje od nas dwa miesięczne karnety open, trening z trenerem personalnym, analizę wagi ciała i opracowanie indywidualnej diety przez dietetyka.

Jury konkursowe nagrodziło także dwóch innych uczestników – Piotra i Darię, którzy wyznali:

Piotr: „Wprawdzie raz w życiu grałem w tenisa, tylko i wyłącznie z tego powodu, że nie miałem możliwość gdzie, dopóki nie powstał orlik na moim osiedlu. Sport ten bardzo mi się spodobał, wręcz w nim się zakochałem. Wiedząc, że nie mam warunków gdzie i z kim trenować postanowiłem przerzucić się na kibicowanie najlepszym z ATP i WTA w telewizji. Gdy gra Australian Open zarywam każdą noc oglądając pojedynki trwające nawet ponad 4h. Jestem wielkim fanem F. Verdasco, bo to dzięki jego walce 5godzinnej z R. Nadalem zainspirował mnie do tego sportu. Cały czas pragnę o tym żeby grać, a nie spędzać chwile przed telewizorem oglądając tenis. A może kiedyś wyjazd do Australii na mecz? Kto wie.”

Daria: „Na tenisa to ja tylko mogę popatrzeć z miłością, wręcz zazdrością ponieważ grać nie umiem... Mimo to, kiedyś na pewno was po sąsiedzku odwiedzę.”

Piotr i Daria otrzymują od nas po miesięcznym karnecie open (siłownia + fitness + sauna).

Wszystkim fanom bardzo dziękujemy za udział. Kolejne konkursy już wkrótce!

<< Pokaż wszystkie aktualności