Śląskie Centrum Tenisa wraz z Fundacją "Pszczyńska Akademia Tenisa" zaprasza dzieci i młodzież w wieku pow. 4 lat do udziału w szkółkach tenisowych. Zajęcia kierowane są do wszystkich dzieci z całego Śląska, które pragną profesjonalnie trenować tenis ziemny. Fundacja PAT współfinansuje treningi, sprzęt sportowy oraz wyjazdy na turnieje i obozy dla uzdolnionych dzieci, których sytuacja materialna nie pozwala na uprawianie tenisa ziemnego.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, trenerów z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Treningi odbywają się w kameralnych grupach, pozwalając trenerom na bezpośrednią, stałą kontrolę gry każdego, młodego gracza. W zależności od motywacji i czasu młodego tenisisty.

Podczas treningów z maluchami, nacisk stawiamy na dobrą zabawę oraz ogólny rozwój motoryczny w koleżeńskim duchu, łagodnie i stopniowo kształtując sportowy charakter.

zobacz galerię


więcej opinii


Przedszkole z Tenisem

Fundacja PAT we współpracy z Burmistrzem Miasta Pszczyna prowadzi pilotażowy program „Przedszkole z Tenisem" dla przedszkolaków z powiatu pszczyńskiego z 5 wybranych przedszkoli. Zajęcia, dzięki wsparciu Fundacji Pszczyńska Akademia Tenisowa oraz współfinansowaniu przez Burmistrza Miasta Pszczyna, są prowadzone nieodpłatne w celu promocji tenisa na Śląsku i szerzenia kultury fizycznej wśród dzieci.


Głęboko wierzymy, że rozpoczęcie gry w tenisa od najmłodszych lat, przy stabilnym rozwoju umiejętności i techniki pod okiem doświadczonych trenerów, stwarza naszym podopiecznym możliwość sięgnięcia po najwyższe laury w świecie tenisa.

Cennik szkółki tenisowej

Ilość godzin w tygodniu Grupa 6 - 8 osobowa
Cena 1h treningu
Grupa 4 – 5 osobowa
Cena za 1h treningu
Grupa 3 osobowa
Cena za 1h treningu
Grupa 2 osobowa
Cena za 1h treningu
1h w tygodniu 47 zł 64 zł 82 zł 119 zł
2h w tygodniu 40 zł 60 zł 80 zł 116 zł


Zapisz dziecko na zajęcia

Formularz kontaktowy - szkółki tenisowe