Trenuj z najlepszymi w nowoczesnym, całorocznym kompleksie sportowym w Pszczynie

Śląskie Centrum Tenisa to nowe miejsce na sportowej mapie Śląska, inspirowane światowej klasy obiektami sportowymi. W atrakcyjnej lokalizacji stwarzamy profesjonalne warunki do efektywnego treningu. Prowadzimy zajęcia z tenisa, squasha, badmintona oraz innych dyscyplin sportowych. W naszej ofercie znajduje się bogato wyposażona siłownia oraz przestronna sala fitness. Wszystkie pomieszczenia w obiekcie są wentylowane i klimatyzowane, zapewniając maksymalny komfort treningu. Oferta naszego Centrum skierowana jest do osób w każdym wieku, chcących zadbać o swoją kondycję fizyczną i lepsze samopoczucie oraz pragnących spróbować swoich sił w roli profesjonalistów.

zobacz galerię

Nowoczesne wyposażenie, wyselekcjonowana kadra trenerska, bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe oraz liczne imprezy sportowe dla dorosłych i dzieci – Śląskie Centrum Tenisa odkryje przed Tobą nową jakość sportowych emocji.

Zdrowie i regeneracja

Po treningu, warto zadbać o regenerację organizmu. W tym celu, stworzyliśmy strefę fizjoterapii, gdzie w relaksującej atmosferze, wykfalifikowani fizjoterapeuci zadbają o prawidłową kondycję Twoich mięśni. Na trenujących (i nie tylko) czekają również restauracje: Restauracja La Grande oraz La Petite Coffee & Bar, których szefowie kuchni przykładają priorytetową wagę do jakości składników i wartości odżywczych potraw.

Dowiedz się więcej