Śląskie Centrum Tenisa wraz z Fundacją "Pszczyńska Akademia Tenisa" zaprasza dzieci i młodzież w wieku pow. 4 lat do udziału w szkółkach tenisowych. Zajęcia kierowane są do wszystkich dzieci z całego Śląska, które pragną profesjonalnie trenować tenis ziemny. Fundacja PAT współfinansuje treningi, sprzęt sportowy oraz wyjazdy na turnieje i obozy dla uzdolnionych dzieci, których sytuacja materialna nie pozwala na uprawianie tenisa ziemnego.

Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, trenerów z bogatym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Treningi odbywają się w kameralnych grupach, pozwalając trenerom na bezpośrednią, stałą kontrolę gry każdego, młodego gracza. W zależności od motywacji i czasu młodego tenisisty.

Podczas treningów z maluchami, nacisk stawiamy na dobrą zabawę oraz ogólny rozwój motoryczny w koleżeńskim duchu, łagodnie i stopniowo kształtując sportowy charakter.

zobacz galerię


  • Andrzej Bogacz Instruktor Tenisa 9 lipca 2017

    Nowoczesny obiekt sportowy stworzony z głową. Korty tenisowe o nawierzchni pozwalającej rozgrywać turnieje rangi PZT przez cały rok. Korty zewnętrzne przygotowane profesjonalnie.

  • Aleksandra Pawelska 23 sierpnia 2017

    Piękny obiekt , restauracja na wysokim poziomie.Moim zdaniem jeden z najlepszych w Polsce a byłam w wielu miejscach !!!!

więcej opinii


Przedszkole z Tenisem

Fundacja PAT we współpracy z Burmistrzem Miasta Pszczyna prowadzi pilotażowy program „Przedszkole z Tenisem" dla przedszkolaków z powiatu pszczyńskiego z 5 wybranych przedszkoli. Zajęcia, dzięki wsparciu Fundacji Pszczyńska Akademia Tenisowa oraz współfinansowaniu przez Burmistrza Miasta Pszczyna, są prowadzone nieodpłatne w celu promocji tenisa na Śląsku i szerzenia kultury fizycznej wśród dzieci.


Głęboko wierzymy, że rozpoczęcie gry w tenisa od najmłodszych lat, przy stabilnym rozwoju umiejętności i techniki pod okiem doświadczonych trenerów, stwarza naszym podopiecznym możliwość sięgnięcia po najwyższe laury w świecie tenisa.

Cennik szkółki tenisowej

Ceny za godzinę zajęć w grupie Grupa 8 - osobowa Grupa 4 - osobowa Grupa 3 - osobowa Grupa 2 - osobowa
1h w tygodniu 20 zł 38 zł 49 zł 68 zł
2h w tygodniu 19 zł 36 zł 47 zł 65 zł


Pobierz cennik kortów i szkółki tenisowej [PDF] Zapisz dziecko na zajęcia

Formularz kontaktowy - szkółki tenisowe