lp Nazwisko i imię 1 2 3 4 5 6 7 8 9 PUNKTY
GEMY
Miejsce
1 Otremba
Artur
x 6:4
7:6
6:2
6:2
6:0
6:0
6:1
6:1
6:2
6:0
2:6
2:6
16
2 Gnatowsky
Waldemar
4:6
6:7
x
6:3
7:6
6:3
2:6
6:3
6:1
6:3
1:6
0:6
10,5
3 Urbanek Łukasz 2:6
2:6
x 0:6
6:4
10:4
6:4
6:1
1:6
0:6
7,5
4 Pastuszka Arkadiusz3:6
0:6
6:0
4:6
4:10
x
6:1
6:1
5,5
5 Pękala Łukasz3:6
6:7
x 6:2
6:1
6:0
7:5
1:6
4:6
8
6 Sokalski Wojciech1:6
1:6
2:6
1:6
x 7:5
3:6
10:7
7:5
7:6
0:6
1:6
8,5
7 Mościński Maciej2:6
0:6
3:6
6:2
3:6
5:7
6:3
7:10
x
4:6
0:6
5
8 Osemlak Krzysztof
1:6
3:6
4:6
1:6
1:6
1:6
0:6
5:7
5:7
6:7
x 0:6
0:6
6
9 Pirów Patryk6:2
6:2
6:1
6:0
6:1
6:0
6:1
6:4
6:0
6:1
6:4
6:0
6:0
6:0
x 21



Harmonogram rozgrywek



MAJ / CZERWIEC 2020

lpdatagodzina1 zawodnik2 zawodnik
109.05.202015:00Pirów Patryk
Mościński Maciej
216.05.202010:00Pękala ŁukaszPastuszka Arkadiusz
316.05.202012:00Gnatowsky WaldemarMościński Maciej
417.05.202017:00Sokalski WojciechUrbanek Łukasz
518.05.202010:00Osemlak KrzysztofOtremba Artur ODW
630.05.2020zmiana !!!! 09:00Pastuszka ArkadiuszOsemlak Krzysztof
730.05.202015:00Pirów PatrykSokalski Wojciech
831.05.202015:00Urbanek ŁukaszPękala Łukasz
903.06.202020:30Mościński MaciejPastuszka Arkadiusz
1004.06.202010:00Otremba ArturPękala Łukasz
1109.06.202010:00Sokalski WojciechGnatowsky Waldemar




MARZEC

lpdatagodzina1 zawodnik2 zawodnik
111.03.202020:00Otremba ArturUrbanek Łukasz
214.03.202014:00Gnatowsky WaldemarPastuszka Arkadiusz
319.03.202009:00Osemlak KrzysztofOtremba Artur
421.03.202016:00Mościński MaciejPastuszka Arkadiusz
524.03.202009:00Sokalski WojciechGnatowsky Waldemar
625.03.202020:00Urbanek ŁukaszPękala Łukasz


LUTY

lpdatagodzina1 zawodnik2 zawodnik
112.02.202020:00Urbanek ŁukaszSokalski Wojciech
213.02.202009:00Gnatowsky WaldemarOsemlak Krzysztof
326.02.202020:00Urbanek ŁukaszPastuszka Arkadiusz
429.02.202014:00Mościński MaciejPękala Łukasz
529.02.202016:00Otremba ArturSokalski Wojciech


STYCZEŃ

lpdatagodzina1 zawodnik2 zawodnik
103.01.202009:00Osemlak KrzysztofPękala Łukasz
211.01.202016:00Pękala ŁukaszSokalski Wojciech
311.01.202017:00Otremba Artur Mościński Maciej
415.01.202020:00Gnatowsky WaldemarUrbanek Łukasz
523.01.202010:00Osemlak KrzysztofSokalski Wojciech
629.01.202020:00Urbanek ŁukaszPirów Patryk
729.01.202021:30Pastuszka Arkadiusz Otremba Artur


GRUDZIEŃ

lpdatagodzina1 zawodnik2 zawodnik
103.12.201921:00Gnatowsky WaldemarPirów Patryk
204.12.201920:00Urbanek ŁukaszPastuszka Arkadiusz*
307.12.201914:00Sokalski WojciechMościński Maciej
411.12.201920:00Urbanek ŁukaszOtremba Artur
518.12.201920:00Pastuszka ArkadiuszUrbanek Łukasz
619.12.201909:00Otremba ArturSokalski Wojciech
720.12.201909:00Osemlak KrzysztofPirów Patryk


ODW:

04.12.2019 20:00 Urbanek vs Pastuszka - mecz odwołany przez p. Pastuszkę (na prośbę zaplanowano mecz na 2 połowę miesiąca) - mecz całkowicie odwołany, kontuzja

03.12.2019 21:00 Gnatowsky vs Pirów - mecz przełożył p. Gnatowsky na 09.12.2019 21:30 (mecz ostatecznie został odwołany WG)

11.12.2019 20:00 Ubranek-Otremba - mecz został odwołany przez ??

19.12.2019 09:00 Otremba-Sokalski - mecz został odwołany przez p. Otremba

20.12.2019 09:00 Osemlak-Pirów - mecz został odwołany przez p. Pirów

12.02.2020 20:00 Urbanek-Sokalski - mecz odwołał p. Urbanek

13.02.2020 09:00 Gnatowsky-Osemlak- mecz odwołał p. Gnatowsky

29.02.2020 14:00 Mościński-Pękala - mecz odwołał p. Pękala

29.02.2020 16:00 Otremba-Sokalski - mecz odwołany przez ??




Wydarzenia - Ekstraliga Mężczyzn

I edycja ligi

01.10.2017
Liga jest przedsięwzięciem dżentelmeńskim, dlatego uczestnicy sami sędziują swoje mecze. Niemniej jednak, w razie potrzeby jest możliwość sędziowania meczu przez licencjonowanych sędziów PZT.

Śląska Liga Tenisa jest największą tego typu inicjatywą na Śląsku.

Michał Nowicki - Dyrektor Ligi - tel.: +48 694 007 530, email: michal.nowicki@centrumtenisa.pl