Zajęcia fitness w SCT w Pszczynie

W 2 dużych, klimatyzowanych salach prowadzimy szeroki zakres zajęć fitness. Zróżnicowanie programów pod względem intensywności wysiłku oraz stopnia trudności, pozwoli Ci na idealne dopasowanie treningu do potrzeb, wieku i kondycji. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów i trenerów, którzy pomogą Ci szybko i w przyjemny sposób osiągnąć oczekiwane efekty.

Opis zajęć fitness Grafik Cennik


 • Łukasz Ryłko 16 września 2016

  Można sie zapomnieć i spędzać całe dnie ! :D

 • Iwona Sanetra 4 lipca 2017

  Bardzo fajna siłownia, miła obsługa cieszę się ze jest takie centrum gdzie można fajnie spędzić czas �

więcej opinii


zobacz galerię

Grafik


Duża sala

Rezerwacje tel: 781 160 170

Grafik obowiązuje od 01.01.2018 r.

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
8:00 Smukłe ciało
Anna
9:00 Brzuch, pośladki, uda
Kaja
Smukłe ciało
Anna
Step Fat Burner
Dorota
Deep Work
Anna
Fat Killers
Anna
17:00 Fit Body + 6 pack
Anna
Trening Obwodowy
Kaja
Fit Ball / Płaski Brzuch
Marzena
Fit Body + 6 pack
Kaja
18:00 Brzuch, pośladki, uda
Kaja
Step & Shape
Anna
Turbo Spalanie
Kaja
Tabata
Marzena
Body
Kaja
19:00 Tabata
Kamila
Latino Solo
Asia D.
Brzuch, pośladki, uda
Kaja
Step & Shape - 19:15
Dorota
Turbo Spalanie
Anna
20:00 Zdrowe Plecy
Kaja
Pilates
Anna
Deep Work
Anna
Step Choreo - 20:15
Dorota
Pre Pilates
Anna


Mała sala

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
9:00 Race Walker
Anna
Race Walker
Anna
Race Walker Basic
Oliwia
10:00 Race Walker
Kamila B.
17:00 Race Walker
Anna
Race Walker
Anna
18:00 Race Walker Basic
Kamila B.
Race Walker Basic
Kamila B.
Race Walker Basic
Oliwia
Race Walker
Oliwia
19:00 Race Walker
Anna
Race Walker
Anna
Race Walker Basic
Kamila B.
Race Walker Basic
Kamila B.


Trampoliny

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
8:30 Trampoliny
Marzena
9:00
18:00 Trampoliny
Oliwia
Boxerice
Kamila
Zumba
Kamila
19:00 Trampoliny
Kaja
Brazylijskie Pośladki
Kamila Z.
Trampoliny
Kamila
Trampoliny
Marzena

20:00 Taniec Towarzyski - gr2
Asia D.
Taniec Towarzyski - gr1
Asia D.
Trampoliny
Oliwia
Trampoliny
Oliwia
Boxerice - 19:30
Kamila

Sala Funkcjonalna

Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
9:00Zajęcia TRX
Dorota
17:00 Strong Core
Anna
18:00 Zajęcia TRX
Anna
Pilates
Anna
Zajęcia TRX
Anna
19:00
Smukłe ciało
Anna
20:00 Boxerice Basic
Kamila

O modułach treningowych:

 • Fit Body + 6 pack
  Jeśli zależy Ci na uzyskaniu pięknej figury o subtelnie zarysowanych mięśniach, Fit Body + 6 pack to trening dla Ciebie. Ćwiczenia ukierunkowane są na kształtowanie sylwetki, spalanie, wzmacnianie sprawności, rozciąganie mięśni oraz ujędrnienie ciała w najbardziej problematycznych strefach. Zajęcia polecamy każdemu!
 • Aero Dance
  To unowocześniona wersja klasycznego treningu aerobowego. Pozwala ujędrnić ciało i poprawić kondycję. Łączy intensywny trening fitness z tańcem i zabawą. Ćwiczenia odbywają się w rytm energetyzującej muzyki. Układy choreograficzne czerpią z latino, jazzu, hip-hopu i innych stylów tanecznych.
 • Body Ball
  Zajęcia z dużymi piłkami łączą efektywny trening ogólnorozwojowy z metodami relaksacyjnymi. Ćwiczenia wzmacniają różne partie mięśniowe (nawet te rzadko używane) - bez obciążania kręgosłupa. Poprawie ulega siła, wytrzymałość, koordynacja i postawa. Ten przyjemny trening dedykowany jest absolutnie każdemu.
 • Boxercise Basic
  Przygotowanie do zajęć boxercise.
 • Boxercise
  Boxercise to trening aerobowy, który powstał na bazie treningu bokserskiego. Zawiera takie elementy, jak: walka z cieniem, trening na skakance, trening kombinacji bokserskich na tarczach, ćwiczenia na brzuch oraz treningi interwałowe i wytrzymałościowe.
 • BPU
  BPU to prawdziwy pogromca cellulitu i zbędnych kilogramów. Poprzez precyzyjnie dobrane ćwiczenia, spalana jest tkanka tłuszczowa i modelowana sylwetka. Trening zmusza do intensywnej pracy mięśnie brzucha, pośladków i ud. Podczas zajęć wykorzystywane jest często dodatkowe obciążenie (hantle, piłki, step, gumy).
 • Brzuch, pośladki, uda
  Wzmocnij mięśnie brzucha, wysmuklij uda i ujędrnij pośladki podczas specjalnie opracowanego treningu wzmacniająco-kształtującego. Podczas zajęć poprawisz także swoją kondycję i zwalczysz cellulit. Gwarantujemy, że salę opuścisz z doskonałym humorem i wysoką samooceną.
 • Buggy Gym
  Buggy Gym na zawsze zmieni Twoje spojrzenie na spacery z dzieckiem. To nowa dyscyplina, pozwalająca młodym Mamom odzyskać szczupłą sylwetkę i jędrne ciało po ciąży. Wózki pełnią rolę akcesoriów do ćwiczeń aerobowych, wzmacniających, modelujących i rozciągających. Trening jest także świetną szansą na poznanie ciekawych osób.
 • Cross Cardio
  Trening Cross Cardio skupia się na poprawie ogólnej wydolności, sprawności fizycznej, siły oraz koordynacji. Skutecznie kształtuje sylwetkę. Podczas zajęć, w atmosferze zabawy i wzajemnego wsparcia, będziesz nie raz pokonywać własne bariery i słabości. Trening polecamy osobom dorosłym - zarówno panom, jak i paniom.
 • Deep Work
  Deep Work to intensywny, a przy tym prosty trening funkcjonalny, który bazuje na idei Yin i Yang. Dynamiczne ćwiczenia nawiązują do źródeł energii: ziemi, drewna, ognia, metalu i wody. Deep Work pozwala spalić tkankę tłuszczową, wyzwolić wewnętrzną siłę i pozbyć się negatywnej energii. Każdy ćwiczy we własnym tempie.
 • Fat Killers
  Zajęcia ogólnorozwojowe polegające na zredukowaniu tkanki tłuszczowej.
 • Fitness Mobility
  Celem programu Fitness Mobility jest poprawa mobilności ciała i zwiększenie sprawności fizycznej poprzez odpowiednio dobrane ćwiczenia rozciągające i rozluźniające. To trening kierowany zarówno do doświadczonych sportowców, jak i osób dopiero zaczynających swoją przygodę z wybraną dyscypliną sportu.
 • Pre Pilates
  Przygotowanie do pilatesu klasycznego.
 • Pilates
  Pilates to jeden z ulubionych treningów gwiazd, ukierunkowany na rozciągnięcie i uelastycznienie wszystkich mięśni ciała oraz poprawę postawy – bez obciążania kręgosłupa. Ćwiczenia działają antystresowo i prowadzą do zwiększenia odporności organizmu. O skuteczności pilatesu decyduje technika i koncentracja, dlatego warto odbywać go pod okiem instruktora.
 • Race Walker
  Race Walker, czyli grupowy trening na profesjonalnej bieżni mechanicznej, to nowa, efektywna i bardzo przyjemna forma zajęć aerobowych, skierowana do osób w każdym wieku. Bieżnia napędzana jest wyłącznie siłą mięśni ćwiczącego. Zajęcia pozwalają utrzymać lub wzmocnić kondycję fizyczną, wysmuklić i wymodelować sylwetkę oraz spalić tkankę tłuszczową. zobacz film
 • Race Walker Basic
  Przygotowanie do zajęć Race Walker.
  Race Walker Basic to propozycja grupowego treningu na bieżni mechanicznej dla osób początkujących, które pragną rozpocząć swoją przygodę z tą nowoczesną, efektywną i niezwykle przyjemną formą zajęć aerobowych. Zajęcia dedykowane są absolutnie każdemu - bez względu na wiek i kondycję. Bieżnia napędzana jest wyłącznie siłą mięśni ćwiczącego, prowadząc do wzmocnienia wytrzymałości i pozbycia się zbędnej tkanki tłuszczowej.
 • Smukłe ciało
  Smukłe ciało to dynamiczny trening interwałowy, uwielbiany przez kobiety na całym świecie! Ćwiczenia wzmacniają ciało i wysmuklają sylwetkę. Szybkie tempo sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, a zróżnicowany przebieg zajęć i energetyzująca muzyka zwiększają atrakcyjność treningu.
 • Step Fat Burner
  Zajęcia na stepie przyśpieszające spalanie tkanki tłuszczowej.
 • Step & Shape
  To unowocześniona wersja klasycznego treningu na stepie, wzbogacona o ćwiczenia wzmacniające. Zajęcia poprawiają wydolność organizmu, wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej i wzmacniają dolne partie ciała. Trening przebiega w atmosferze zabawy, przy energetyzującej muzyce.
 • Stretching
  Ćwiczenia rozciągająco-rozluźniające powinny kończyć każdy trening. Stretching uelastycznia i wzmacnia mięśnie, poprawia kondycję stawów, pozwala utrzymać prawidłową postawę ciała, a przede wszystkim rozluźnia i relaksuje. Podczas zajęć wykorzystywane są piłki, dyski i inny sprzęt.
 • Strong Core
  Zajęcia wzmacniające korpus (brzuch, plecy, obręcz biodrowo-lędźwiowa)
 • Tabata
  Tabata to intensywny trening interwałowy, który wzmacnia wydolność organizmu, poprawia kondycję, pozwala się pozbyć zbędnych kilogramów i doskonale modeluje sylwetkę. Ćwiczysz przez 20 sekund, a przez następne 10 odpoczywasz (zajęcia obejmują 8 takich serii). Ilość powtórzeń zależy wyłącznie od Ciebie, jednak trenerzy na pewno będą Cię motywować do maksymalnego wysiłku.
 • TBC
  TBC, czyli Total Body Conditioning, to trening ogólnorozwojowy, skupiający się na poprawie kondycji, spalaniu tkanki tłuszczowej, modelowaniu sylwetki oraz wzmacnianiu różnorodnych partii mięśniowych, m.in. mięśni brzucha, grzbietu, pośladków, klatki piersiowej i rąk. Zajęciom towarzyszy energetyzująca muzyka.
 • Trampoliny
  Ćwiczenia na trampolinie łączą intensywny wysiłek ze znakomitą zabawą! Specjalnie opracowany system treningowy prowadzi do szybkiej poprawy gibkości i koordynacji, wymodelowania sylwetki oraz spalenia zbędnych kalorii. Uczestnicy korzystają z nowoczesnych, 1-osobowych, małych trampolin.
 • Trening Obwodowy
  Ćwiczenia odbywają się na ułożonych na sali stacjach w tempie określonym przez trenera – w zależności od kondycji uczestników. Zajęcia ukierunkowane są na poprawę postawy ciała, wzmocnienie kręgosłupa, pracę nad równowagą i ogólne usprawnienie działania układu ruchu.
 • Turbo Spalanie
  To intensywny trening obwodowy, nastawiony na szybkie pozbycie się zbędnych kilogramów, wymodelowanie sylwetki i poprawę sprawności fizycznej. Zajęcia bazują na różnorodnych ćwiczeniach, angażujących jednocześnie wiele partii mięśniowych. Liczba stacji oraz typy ćwiczeń zależą od liczby i poziomu zaawansowania uczestników.
 • Twerk
  Twerk to wywodzący się z Afryki styl tańca, który zafascynuje każdą kobietę i doda jej pewności siebie. Choreografie bazują na rytmicznych ruchach górnych i dolnych partii bioder - na bujaniu i potrząsaniu pośladkami. Podczas zajęć spalisz mnóstwo kalorii, wymodelujesz uda i pośladki oraz poczujesz się wyjątkowo sexy.
 • You Can Dance
  YCD to trening taneczno-fitnessowy, przebiegający w rytm energetyzującej muzyki: reggaeton, hip-hop, dancehall czy salsa. Uczestnicy zajęć poznają choreografie z różnych stron świata, poprawiają motorykę i koordynację, spalają setki kalorii, otrzymują potężny zastrzyk energii i endorfin, a przede wszystkim - uczą się tańczyć.
 • Zajęcia TRX
  Zajęcia w podwieszeniu. Zostaną uruchomione w późniejszym terminie.
  Dla użytkowników karnetu PRO, zajęcia TRX godzina 10:00.
 • Zdrowe plecy
  Zdrowe plecy to spokojny trening, ukierunkowany na wzmacnianie partii mięśniowych, które odgrywają kluczową rolę w stabilizacji kręgosłupa. Ćwiczenia stanowią profilaktykę wad i chorób układu ruchu, pozwalają pozbyć się dokuczliwego bólu pleców, zmniejszają napięcie mięśni i kształtują nawyk prawidłowej postawy.
 • Zumba
  Zumba mistrzowsko łączy fitness z zabawą. Choreografie czerpią z tańców latynoamerykańskich, aerobiku i cardio. Znajdziesz tu m.in. hip-hop, sambę, salsę, merengue, mambo, sztuki walki czy taniec brzucha. Podczas zajęć spalisz kalorie, wzmocnisz kondycję i nabierzesz mocy pozytywnej energii.
 • Zumba Kids
  Zajęcia dla dzieci Zumba Kids łączą fitness i taniec (salsa, cumbia, reggaeton, hip-hop) z grami i zabawami. Trening rozwija umiejętności taneczne, uczy koordynacji i pobudza kreatywność. W zajęciach mogą uczestniczyć dzieci w każdym wieku oraz opiekunowie – pod warunkiem, że będą bawić się razem z pociechami.

Zobacz także:

Po zajęciach fitness polecamy odpoczynek i regenerację sił w nowoczesnej saunie fińskiej, która wykonana została z wyselekcjonowanego drewna cedrowego. Po seansie, zachęcamy do schłodzenia i nawilżenia całego organizmu w "natrysku wrażeń" - w otoczeniu orzeźwiającej, miętowej mgiełki.

W Śląskim Centrum Tenisa, trening fitness staje się przyjemnym wyzwaniem i szybką drogą do uzyskania pożądanej formy.

Cennik


Fitness

Rodzaj karnetu Cena
Karnet - 9 wejść 109 zł
Karnet - 9 wejść + Sauna 119 zł
Karnet OPEN 129 zł
Karnet OPEN + Sauna 139 zł
Karnet OPEN 6 miesięcy 669 zł
Karnet OPEN + Sauna 6 miesięcy 669 zł
4 wejścia 85 zł
1 wejście 25 zł

Zniżka dla uczniów i studentów na karnety Siłownia, Fitness lub łączone - 10 %. (promocje nie łączą się).


Pobierz cennik zajęć fitness [PDF]

Zajęcia taneczne

Zajęcia Karnet Ilość zajęć Cena
Latino Solo
Taniec towarzyski
Balet dla dzieci
Jazz dla młodzieży
miesięczny1 / tydzień70 zł

Zumba Kids

Karnet Cena
Jednorazowe wejście 20 zł
Karnet 4 wejścia 70 zł

Pobierz cennik zajęć tanecznych [PDF] Kup karnet

Formularz kontaktowy - fitness