Aktualności

Bezpłatne Konsultacje Dietetyczne z mgr Agnieszką Spyrą

04.09.2019 Bezpłatne Konsultacje Dietetyczne z mgr Agnieszką Spyrą

Przypominamy, że w ramach naszego karnetu Fitness OPEN oraz Siłownia OPEN każdy z naszych Klubowiczów może skorzystać z bezpłatnych KONSULTACJI DIETETYCZNYCH z mgr Agnieszką Spyrą - znakomitym specjalistą dietetyki klinicznej i sportowej.

Mgr Agnieszka Spyra przyjmuje nasze Klubowiczki i Klubowiczów w każdą środę i piątek na dyżurach w godz. 18.00-20.00.

Spraw, by Twój sportowy wysiłek miał jak najlepsze przełożenie na kształtowanie Twojej sylwetki i sięgnij po poradę p rofesjonalisty! Połączenie treningów fitness lub siłowych oraz mądrej i zrównoważonej diety jest prawdziwą drogą do sukcesu.

Pamiętajcie, że dobra dieta to nie wyrzeczenia, ale świadomy i zdrowy sposób odżywiania się!

Mgr Agnieszka Spyra to dietetyk z wykształcenia i pasji. Ukończyła specjalizację z dietetyki klinicznej i sportowej. Członek Polskiego Towarzystwa Dietetyki. Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu dietetyki, żywienia i suplementacji w sporcie, psychodietetyki i dietocoachingu. Zwolenniczka holistycznego podejścia do pacjenta, gdyż połączenie odpowiedniej diety, aktywności fizycznej i pozytywnych emocji sprzyja osiągnięciu zamierzonego celu. Prywatnie miłośniczka dobrej zdrowej kuchni, aktywności fizycznej i psów.

W ramach konsultacji przeprowadzane są również pomiary analizatorem składu ciała wraz z omówieniem wyników!

To wszystko bezpłatnie w ramach karnetu! TYLKO W STREFIE FITNESS ŚLĄSKIEGO CENTRUM TENISA.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą być FIT ! Z nami to jest naprawdę w zasięgu ręki!

<< Pokaż wszystkie aktualności