Siłownia i CrossFit - trenuj pod okiem trenera personalnego

Panatta

Przestronne, klimatyzowane i wentylowane pomieszczenia, nowoczesny sprzęt renomowanej, włoskiej marki Panatta oraz zespół trenerów personalnych, czuwających nad efektywnością i bezpieczeństwem Twojego treningu – siłownia Śląskiego Centrum Tenisa zaprasza zarówno długoletnich bywalców siłowni i doświadczonych crossfitowców, jak również osoby wybierające się do siłowni po raz pierwszy.

Trenerzy personalni

zobacz galerię

Na siłowni SCT znajdziesz:

  • maszyny oporowe marki Panatta łączące wyszukaną stylistykę z funkcjonalnością, dzięki którym nawet najtrudniejszy trening staje się przyjemnością
  • najlepszą na Podbeskidziu bramę CrossFitu NRG-EX (crossfitowy trening obwodowy odbywa się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 20:30)
  • bogatą strefę wolnych ciężarów
  • szeroki asortyment obciążeń kettlebells, gum Thera-Band, piłek lekarskich, bosu i Core Bagów

Zapewniamy trening przyjazny osobom trenującym samodzielnie oraz ćwiczenie pod opieką trenerów SCT - najlepszych specjalistów na Śląsku. Oferujemy pomoc w opracowaniu planu treningowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz w zakresie odżywiania.

Dysponujemy najwyższej klasy analizatorem składu ciała Jawon Medical X-CONTACT 350, który pozwala precyzyjnie określić poziom tkanki mięśniowej i tłuszczowej oraz zawartości wody w organizmie. W efekcie, możliwy jest dobór odpowiedniego systemu treningowego i wdrożenia właściwej diety. Przy zakupie karnetu na siłownię SCT, każdy Klubowicz otrzymuje zaproszenie na bezpłatne badanie.


więcej opinii


Po treningu w siłowni, polecamy regenerację sił w nowoczesnej saunie suchej, wykonanej z unikatowego drewna cedrowego oraz schłodzenie i nawilżenie organizmu w orzeźwiającej mgiełce miętowej - "natrysku wrażeń".

Pomożemy Ci zrealizować Twój indywidualny cel!

Cennik


Karnet Open Siłownia

ważność karnetu OPEN OPEN do 12:00OPEN do 16:00
1 miesiąc 169 zł 99 zł139 zł
3 miesiące 439 zł --

Karnet Open Sauna

ważność karnetu OPEN
1 miesiąc 99 zł

Sauna czynna jest w godzinach:

  • poniedziałek - piątek od 15:30 do 22:00
  • w sobotę i niedzielę sauna uruchamiana jest na życzenie Klienta. Sauna nagrzewa się ok. 30 minut

Karnet Open Siłownia & Sauna

ważność karnetu OPEN
1 miesiąc 179 zł

Karnet Open Siłownia & Fitness & Sauna

ważność karnetu OPEN
1 miesiąc 199 zł
Wejście pojedyncze Cena
Siłownia 40 zł
Siłownia & Sauna 50 zł
Sauna 20 zł


Kup karnet


Trenerzy personalni

Nad efektywnością i atrakcyjnością Twojego treningów czuwa zespół profesjonalnych trenerów i instruktorów, którzy pomogą Ci zaplanować trening dopasowany do Twoich oczekiwań, aby umożliwić Ci jak najszybsze osiągnięcie wyznaczonych celów.

Łukasz Ryłko

"Uwielbiam pomagać ludziom. Buduję z każdym wiarę we własne możliwości, wspieram w chwilach kryzysu oraz cieszę się razem sukcesem."

Absolwent studiów magisterskich Wychowania Fizycznego o specjalności Odnowa Biologiczna i Trener Personalny na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Uczestnik licznych szkoleń, m.in.: CrossFit w treningu personalnym, MedicalFitness w treningu personalnym, Trening funkcjonalny TRX w treningu personalnym.

Tel. 661 142 410

więcej

Kamila Zembala

Z wykształcenia pedagog i nauczyciel języka angielskiego, trener personalny, instruktor fitness, instruktor funkcjonalnego treningu siłowego i funkcjonalnego treningu zdrowotnego osób w starszym wieku, instruktor TRX. Studentka Akademii Wychowania Fizycznego, kierunek: Wychowanie Fizyczne.

Kamila konsekwentnie poszerza swoje horyzonty i zdobywa kolejne doświadczenia, aby później dzielić się z innymi swoją wiedzą i zarażać pasją. Jej ogromnym zamiłowaniem są sporty sylwetkowe oraz sporty walki.

więcej

Formularz kontaktowy - siłownia