Siłownia i CrossFit - trenuj pod okiem trenera personalnego

Panatta

Przestronne, klimatyzowane i wentylowane pomieszczenia, nowoczesny sprzęt renomowanej, włoskiej marki Panatta oraz zespół trenerów personalnych, czuwających nad efektywnością i bezpieczeństwem Twojego treningu – siłownia Śląskiego Centrum Tenisa zaprasza zarówno długoletnich bywalców siłowni i doświadczonych crossfitowców, jak również osoby wybierające się do siłowni po raz pierwszy.

Cennik Trenerzy personalni

zobacz galerię

Na siłowni SCT znajdziesz:

 • maszyny oporowe marki Panatta łączące wyszukaną stylistykę z funkcjonalnością, dzięki którym nawet najtrudniejszy trening staje się przyjemnością
 • najlepszą na Podbeskidziu bramę CrossFitu NRG-EX (crossfitowy trening obwodowy odbywa się w poniedziałki, środy i piątki o godz. 20:30)
 • bogatą strefę wolnych ciężarów
 • szeroki asortyment obciążeń kettlebells, gum Thera-Band, piłek lekarskich, bosu i Core Bagów

Zapewniamy trening przyjazny osobom trenującym samodzielnie oraz ćwiczenie pod opieką trenerów SCT - najlepszych specjalistów na Śląsku. Oferujemy pomoc w opracowaniu planu treningowego, dopasowanego do indywidualnych potrzeb oraz w zakresie odżywiania.

Dysponujemy najwyższej klasy analizatorem składu ciała Jawon Medical X-CONTACT 350, który pozwala precyzyjnie określić poziom tkanki mięśniowej i tłuszczowej oraz zawartości wody w organizmie. W efekcie, możliwy jest dobór odpowiedniego systemu treningowego i wdrożenia właściwej diety. Przy zakupie karnetu na siłownię SCT, każdy Klubowicz otrzymuje zaproszenie na bezpłatne badanie.


 • Monika Jeż 3 kwietnia 2017

  Wspaniały, nowoczesny obiekt, serdeczni gospodarze, uprzejma obsługa, wszystko na najwyższym poziomie, pozdrawiamy :)

 • Klaudia Świerczyńska 28 września 2016

  Świetne miejsce, przyjazna obsługa, warunki doskonałe. Polecam :-)

więcej opinii


Po treningu w siłowni, polecamy regenerację sił w nowoczesnej saunie suchej, wykonanej z unikatowego drewna cedrowego oraz schłodzenie i nawilżenie organizmu w orzeźwiającej mgiełce miętowej - "natrysku wrażeń".

Pomożemy Ci zrealizować Twój indywidualny cel!

Cennik


Karnet Open Siłownia

ważność karnetu OPEN OPEN do 16:00
1 miesiąc 129 zł 109 zł
3 miesiące 359 zł 299 zł

Karnet Open Sauna

ważność karnetu OPEN
1 miesiąc 89 zł
3 miesiące 229 zł

Sauna czynna jest w godzinach:

 • poniedziałek - piątek od 15:30 do 22:00
 • sobota od 8:00 do 22:00
 • niedziela od 8:00 do 19:00.

Karnet Open Siłownia & Sauna

ważność karnetu OPEN
1 miesiąc 149 zł
3 miesiące 389 zł

Karnet Open Siłownia & Fitness & Sauna

ważność karnetu OPEN
1 miesiąc 179 zł
3 miesiące 469 zł
Wejście pojedyncze Cena
Siłownia 25 zł
Siłownia & Sauna 30 zł
Sauna 15 zł


Pobierz cennik siłowni [PDF] Kup karnet


Trenerzy personalni

Nad efektywnością i atrakcyjnością Twojego treningów czuwa zespół profesjonalnych trenerów i instruktorów, którzy pomogą Ci zaplanować trening dopasowany do Twoich oczekiwań, aby umożliwić Ci jak najszybsze osiągnięcie wyznaczonych celów.

Paweł Szalbot

"Dziś zrób coś, czego innym się nie chce, a jutro będziesz mieć to, czego inni pragną."

Absolwent studiów magisterskich na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach ze specjalnością Sporty siłowe i fitness. Technik dietetyk, uczestnik licznych warsztatów i szkoleń związanych z branżą fitness. Trener personalny z wieloletnim doświadczeniem.

Tel. 662 281 612

więcej

Dorota Kropidło

"Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń."

Absolwentka studiów podyplomowych Trener Personalny na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją Fitness i nowoczesne formy gimnastyki. Instruktor pływania i trener Boot Camp. Łączy pracę z pasją. Kocha ludzi, dzięki czemu praca z nimi sprawia jej największą przyjemność. Miłośniczka aktywności fizycznej i zdrowego stylu życia. Uwielbia wyzwania i zawsze walczy do końca. Kocha podróże i dobre książki.

Tel. 508 303 432

więcej

Łukasz Ryłko

"Uwielbiam pomagać ludziom. Buduję z każdym wiarę we własne możliwości, wspieram w chwilach kryzysu oraz cieszę się razem sukcesem."

Absolwent wychowania fizycznego o specjalności Odnowa biologiczna i Trener Personalny. Uczestnik licznych szkoleń, m.in.: CrossFit w treningu personalnym, MedicalFitness w treningu personalnym, Trening funkcjonalny w treningu personalnym oraz TRX w treningu personalnym.

Tel. 661 142 410

więcej

Dawid Weintritt

"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Pasjonat sportów zespołowych. Trener i zawodnik piłki nożnej, instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji Kulturystyka, doradca suplementacyjny i dietetyczny, uczestnik licznych warsztatów treningowych (m.in. TRX oraz nowoczesne metody treningowe w modelowaniu sylwetki kobiet i mężczyzn).

Tel. 727 929 869

więcej

Formularz kontaktowy - siłownia