Rebound Ace

SCT dysponuje najnowocześniejszą infrastrukturą wewnętrzną do gry w tenisa. W trosce o zdrowie i komfort gry naszych graczy, zadbaliśmy o najlepszą, dostępną na świecie nawierzchnię renomowanej, australijskiej firmy Rebound Ace®. Przez 20 lat, była to oficjalna nawierzchnia wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Światowe gwiazdy tenisa, jak Boris Becker, Martina Hingis czy Nick Boliteri, zastosowały nawierzchnię Rebound Ace® w swoich prywatnych rezydencjach.

Nawierzchnia Rebound Ace® posiada dodatkową, innowacyjną warstwę ochronną, która pozwala uzyskać najwyższy komfort gry, polegający na znacznie mniejszym obciążeniu kręgosłupa, mięśni i stawów (w porównaniu do innych nawierzchni typu hard). Hala SCT jest w całości wentylowana i klimatyzowana, zapewniając przyjemną grę zarówno zimą, jak i latem.

Korzystanie z hali tenisowej możliwe jest wyłącznie w obuwiu tenisowym z oznaczeniem NON-MARKING, przeznaczonym na nawierzchnię typu "Hard".

Zachęcamy całe rodziny do wspólnego, aktywnego spędzania czasu w SCT. Trybuny wewnątrz hali oraz odpowiednia lokalizacja restauracji (w bezpośrednim sąsiedztwie kortów), umożliwiają rodzicom obserwowanie swoich dzieci podczas gry przy filiżance kawy lub posiłku z bogatego menu SCT Cafe & Restaurant. Aktywni rodzice mogą zadbać o zdrowie i kondycję podczas zajęć fitness, treningu na siłowni czy sesji w suchej saunie. Pomieszczenia treningowe są oddzielone od kortów szklaną ścianą, dając wgląd w grę dziecka podczas własnego treningu.

Cennik kortów krytych

Godziny pon. - pt. sobota niedziela
7:00 - 10:00 69 zł 79 zł 79 zł
10:00 - 15:00 69 zł 89 zł 79 zł
15:00 - 22:00 89 zł 79 zł 79 zł

Akademia Tenisa - godzina pracy trenera: 50,00 zł - 70,00 zł


Pobierz cennik kortów i szkółki tenisowej [PDF] Zarezerwuj kort

Formularz kontaktowy - korty wewnętrzne