Wiktoria zwycięża w Bielsku-Białej i Tychach

01.06.2017
Utalentowana zawodniczka SCT, Wiktoria Nowicka, zajęła I miejsce w turnieju "Puchar Śląska", który rozegrany został 28 maja w Bielsku-Białej. Sukcesy odniosła również w Tychach.

Turniej Tenisowy Kobiet już za nami

25.05.2017
​21 maja 2017, w Śląskim Centrum Tenisa w Pszczynie odbył się kolejny turniej dla Pań. Obserwowaliśmy tenis na wspaniałym poziomie!

Turniej Kobiet Open w SCT

21.05.2017
21 maja o godz. 9:00, w Śląskim Centrum Tenisa odbędzie się Turniej Kobiet Open w kategorii singiel.

Podwójne zwycięstwo Nikodema w Gdańsku

16.05.2017
Zawodnik SCT, Nikodem Barcik, odniósł podwójne zwycięstwo w turnieju OTK rangi III w Gdańsku. Młody tenisista zajął I miejsce zarówno w singlu, jak i w deblu!

​Akademia Wina - edycja maj 2017

12.05.2017
12 maja o godz. 19:00, w Restauracji La Grande odbędzie się degustacja win gatunkowych w ramach spotkań Akademii Wina. Gwarantujemy miło spędzony czas w towarzystwie pasjonatów dobrych trunków​.

​Kontrakty zawodnicze z firmą HEAD rozdane

25.04.2017
W niedzielę 23 kwietnia, do Pszczyny ponownie przyjechali najlepsi tenisiści do lat 10 z całej Polski. W SCT odbył się IV – finałowy turniej cyklu SCT Tenis 10 HEAD CUP.