Za nami

​II Nocny Turniej Deblowy SCT Wilson Double Cup

17.02.2017 ​II Nocny Turniej Deblowy SCT Wilson Double Cup

W nocy z 17 na 18 lutego, w Śląskim Centrum Tenisa po raz drugi odbędzie się wyjątkowe, tenisowe wydarzenie. Startujemy o 20:00.

Turniej rozegrany zostanie w jednej wspólnej kategorii: gra podwójna OPEN pary męskie, żeńskie i mieszane. Jedną parę tworzyć może albo dwóch amatorów, albo amator i zawodnik w rozumieniu Regulaminu Rozgrywek Amatorów i Seniorów PZT.

Walczymy do dwóch wygranych setów. Każdy set rozpoczynamy od stanu 2:2. W przypadku stanu w setach 1:1 rozegramy super tie-break (przy przewagach w każdym gemie obowiązuje złota piłka przy stanie 40:40). W zależności od liczby uczestników, turniej rozegramy w grupach albo w systemie pucharowym.

Ważne informacje

• Nawierzchnia: Rebound Ace Grand Slam (uderzanie rakietą o nawierzchnię zabronione)
  • Piłki: Wilson Australian Open
  • Obowiązujące obuwie: Non Marking na nawierzchnię typu Hard
  • Sędziowie: grający zawodnicy (istnieje możliwość wyznaczenia innego sędziego przez organizatora)
  • Losowanie drabinki turniejowej: 16 lutego (czwartek) o godz. 19:00
  • Termin zapisów: 16 lutego, godz. 19:00
  • Wpisowe: 120 zł (w tym poczęstunek w Restauracji La Grande – nasza bestsellerowa zupa cebulowa i złoty trunek, dostęp do wszystkich atrakcji sportowych SCT oraz wstęp na After Party)