Za nami

Turniej Deblowy SCT Wilson Double Cup już w niedzielę!

29.10.2017 Turniej Deblowy SCT Wilson Double Cup już w niedzielę!

W najbliższą niedzielę, 29 października, zapraszamy na Turniej Deblowy SCT Wilson Double Cup w kategorii gra podwójna open.

Udział mogą wziąć pary: męskie, żeńskie i mieszane. W jednej parze może wystąpić albo dwoje amatorów albo jeden amator i jeden zawodnik w rozumieniu Regulaminu Rozgrywek Amatorów i Seniorów PZT (Regulamin dostępny na stronie PZT).

Turniej rozgrywany będzie na nawierzchni Rebound Ace przy użyciu piłek Wilson Australian Open. Każdego zawodnika obowiązuje obuwie non marking na nawierzchnię typu hard oraz zakaz uderzania rakietą tenisową o nawierzchnię.

Zwieńczeniem zmagań będzie gala wręczenia nagród oraz after party dla uczestników.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku

Zasady turnieju

Zawodnicy grają do dwóch wygranych setów. Każdy set rozpoczyna się od stanu 2:2. W przypadku stanu w setach 1:1 rozgrywany będzie super tie-break (przy przewagach w każdym gemie obowiązuje złota piłka przy stanie 40:40). Rozgrywki odbywać się będą w grupach lub w systemie pucharowym - w zależności od ilości zgłoszeń. Losowanie drabinki turniejowej odbędzie się 28 października (sobota) o godz. 19:00 w SCT. Mecze będą sędziowane przez grających zawodników, jednak w przypadku prośby któregoś z uczestników o przydzielenie sędziego, organizator wyznaczy odpowiednią osobę.

Zapisy

Swój udział można zgłosić do 28 października 2017 do godz. 19:00.

Wpisowe

Wpisowe wynosi 120 zł/para i obejmuje poczęstunek dla zawodników. Zawodnicy w trakcie turnieju mogą korzystać z wszystkich atrakcji SCT (siłownia, sauna, squash, badminton, sala fitness, crossfit).

Zapisz się teraz

Nagrody
  • I miejsce: dwie rakiety Wilson Ultra
  • II miejsce: dwie rakiety Wilson Federer
  • III miejsce: dwie koszulki Wilson + dwie czapeczki Wilson
  • IV miejsce: dwa komplety frotek Wilson
  • V-VIII miejsce: owijki bazowe Wilson
  • puchary i dyplomy dla zwycięzców
Wśród wszystkich uczestników podczas dekoracji zostaną rozlosowane vouchery prezentowe. Zapraszamy wszystkich pasjonatów tenisa!


<< Pokaż wszystkie wydarzenia