Za nami

Wyniki III turnieju z cyklu SCT Tenis 10 HEAD CUP Pszczyna

04.04.2017 Wyniki III turnieju z cyklu SCT Tenis 10 HEAD CUP Pszczyna

W rywalizacji o zawodnicze kontrakty z firmą HEAD wzięło udział ponad 50 młodych tenisistów, którzy przyjechali do SCT z całej Polski.

Kategoria czerwona - dziewczęta

Tenisistki zostały podzielone na dwie grupy – „A” i „B”. Z każdej awansować mogły tylko dwie najlepsze zawodniczki. Z grupy „A” awansowały Julia Borowik i Julia Matuszczyk, a z grupy "B" - Natalia Roik i Zuzia Kielijan. W finale spotkały się Julia Borowik i Natalia. Zaciętą walkę wygrała Julia. III miejsce przypadło Julii Matuszczyk.

Kategoria czerwona - chłopcy

Tenisiści również zostali podzieleni na dwie grupy. Do półfinałów awansowali: Jakub Jędryka i Tomasz Voight (grupa „A”) oraz Aleksander Biegalski i Błażej Krzyśko (grupa „B”). Finał ponownie należał do Jakuba. Młody zawodnik wygrał z Aleksandrem 7:4,7:2, obejmując tym samym prowadzenie w klasyfikacji generalnej SCT Tenis HEAD CUP. III miejsce zajął Tomek Voight.

Zobacz pełną fotorelację – kategoria czerwona

Kategoria zielona - dziewczęta

Ze względu na dużą liczbę uczestników, dziewczęta i chłopcy z kategorii zielonej rozegrali mecze w systemie pucharowym z możliwością dodatkowych spotkań w turnieju pocieszenia „ B”. Zwyciężyła Marta Nadajewska, pewnie pokonując Maję Pawelską 4:0,4:0. III miejsce zajęła Milena Zając.

Kategoria zielona - chłopcy

W grupie chłopaków nie obyło się bez niespodzianek. Rozstawiony z numerem 1 Alan Ważny nie stawił się na spotkanie, a Paweł Mazur zaskoczył wspaniałą formą. W finale Paweł uległ jednak Antosiowi Wieczorkowi. III miejsce zajął Wiktor Jeż.

Zobacz pełną fotorelację – kategoria zielona

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy udanych występów i zapraszamy na ostatni turniej cyklu SCT Tenis 10 HEAD CUP już 23 kwietnia 2017.