Za nami

Znamy zwycięzców I SCT Wilson Cup Pszczyna

15.11.2016 Znamy zwycięzców I SCT Wilson Cup Pszczyna

Pierwszy turniej z cyklu SCT Wilson Cup Pszczyna zakończony! Po dwóch dniach emocjonujących rozgrywek poznaliśmy zwycięzców. Pula nagród wynosiła aż 5000 zł.

W dniach 6-13 listopada 2016 roku, Śląskie Centrum Tenisa w Pszczynie gościło ponad 50 czołowych tenisistów z całej, południowej Polski. W turnieju wzięli udział m.in.: mistrz świata ITF – Beniamin Budziak, który trenuje i prowadzi treningi w naszym obiekcie oraz amatorski mistrz Polski, Hubert Paszkowski z Krakowa.

Rozgrywki odbywały się w dwóch turach. Pierwsza obejmowała mecze pierwszych rund (aż do ćwierćfinałów) i pozwoliła wyłonić czwórkę najlepszych tenisistów turnieju. Podczas drugiej tury, 13 listopada, odbywały się półfinały, mecz finałowy i o III miejsce.

W półfinałach w pierwszej parze spotkało się dwóch faworytów turnieju: Beniamin Budziak oraz Hubert Paszkowski. Drugą półfinałową parę tworzyli Marek Mrozek i Mikołaj Wrzoł. Po dwóch dniach światowej klasy gry, wyłoniono zwycięzców.

Wyniki SCT Wilson Cup Pszczyna:

  • I miejsce: Beniamin Budziak
  • II miejsce: Marek Mrozek
  • III miejsce: Hubert Paszkowski
  • IV miejsce: Mikołaj Wrzoł

Zobacz fotorelację z turnieju

Zwycięzcom raz jeszcze gratulujemy, a wszystkim uczestnikom bardzo dziękujemy za piękną i zdrową rywalizację. Dla tenisistów mamy dobrą wiadomość - kolejny turniej w SCT odbędzie się jeszcze w tym roku! Śledźcie na bieżąco nasz profil na Facebooku.

<< Pokaż wszystkie wydarzenia